Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Św. Maksymilian na styczeń!

05.01.2021 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Pewnie dobrze znasz biografię św. Maksymiliana Kolbego. Ale czy zgłębiłeś kiedyś jego duchowość? Wiesz, że jego życie było nieustanną drogą do świętości? Zbliża się 8 stycznia, czyli urodziny św. Maksymiliana Kolbego. Jest to dobra okazja, by dowiedzieć się, jakie myśli kierowały nim na co dzień. Pomóc w tym może książka o. Zdzisława Józefa Kijasa "Życie jako dojrzewanie świętości" dostępna teraz w specjalnej cenie!

Ta lektura jest inna niż wszystkie! Autor nie powtarza powszechnie znanych faktów z biografii świętego. Pokazuje jak o. Maksymilian dawał prowadzić się Bogu. To właśnie ta książka została wyróżniona nagrodą Feniks 2020 w kategorii DUCHOWOŚĆ.

"Życie jako dojrzewanie świętości" to książka stycznia w Wydawnictwie Franciszkanów Bratni Zew! Oznacza to, że przez cały miesiąc jest dostępna z 40% rabatem!

Książkę w specjalnej cenie można nabyć w sklepie internetowym Wydawcy: BRATNI ZEW oraz w Księgarni Franciszkańskiej w Krakowie (ul. Franciszkańska 4).Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij