Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Świadectwo byłego gangstera

13.12.2019 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

„To był mój najdłuższy ciąg. Piłem miesiąc. Nagle, niespodziewanie z hukiem wypadają drzwi. Antyterror wchodzi jednocześnie do kilkunastu mieszkań w kilku miastach w Polsce. Zostaję aresztowany. Działanie w grupie o charakterze zbrojnym. Zostaję umieszczony w ścisłej izolacji po to, bym skruszał. Proponują mi koronę – instytucja świadka koronnego, czyli majątek, a przede wszystkim wolność. Odmawiam” – pisze Paweł Cwynar, nawrócony gangster, w swojej najnowszej książce, która na rynku wydawniczym ukaże się 18 grudnia za sprawą Wydawnictwa Bratni Zew.

W życiu zdążył już być i bogaty i spać na ulicy. Gangster i recydywista, który za kratkami spędził piętnaście lat. Właśnie w więzieniu wszedł na drogę nawrócenia. Dziś ewangelizuje odwiedzając zakłady karne. Mówi więźniom, że można żyć inaczej.

„Picie w zachwycie. Prawdziwa historia życia z nałogiem, historia powstawania i upadków” to w dynamiczny sposób opisana historia życia z nałogiem alkoholowym, historia upadków i ciągłego powstawania na nowo, historia odnalezienia Boga w najczarniejszym momencie życia. To świadectwo byłego gangstera, który o życiu mówi bez przekłamań, zbędnej słodyczy i melancholii. To opowieść o tym, że kiedy nałóg stanie się częścią życia człowieka, to nie jest łatwo go pokonać.

Książka dostępna w przedsprzedaży w wyjątkowej cenie: PICIE W ZACHWYCIE.



Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij