Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Szklarska Poręba. Rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym

27.11.2019 . kg

Szklarska Poręba | Parafia pw. Bożego Ciała i Klasztor franciszkanów

„Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim” (1J 4,16b) – pod takim hasłem odbyły się w dniach 22-24 listopada 2019 r. rekolekcje dla Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Effatha” z franciszkańskiej parafii Bożego Ciała.

Rekolekcje odbyły się w domu rekolekcyjnym Szema w Przesiece, a prowadził je duszpasterz wspólnoty, o. Witold Słowik. Był to wyjątkowy czas modlitwy, w którym uczestnicy spotykali się na Eucharystii, adoracji Najświętszego Sakramentu, uwielbieniu, modlitwie wstawienniczej oraz rozważaniu słowa Bożego. Wysłuchali także kilku konferencji o. Witolda, które nawiązywały do tematyki spotkań.

Nie zabrakło czasu na świadectwa oraz rozeznawania dotyczącego działania wspólnoty na przyszłość. Wszyscy uczestnicy od najmłodszych po najstarszych przeżyli ten czas w radości, integracji oraz umocnieniu w modlitwie.

Wspólnota dziękuje za pomoc wszytskim posługującym w domu rekolekcyjnym, na czele z o. Jakubem Pałuską, za wspaniałą gościnność i wszelką udzieloną pomoc.

Niech dobry Bóg błogosławi.

za: szklarska.franciszkanie.plTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij