Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

TC | 100 - Teologia ciała JPII na 100. rocznicę urodzin

15.05.2020 . kg

Wrocław | Parafia pw. Św. Karola Boromeusza

Co na temat miłości i seksualności ma do powiedzenia Karol Wojtyła/Jan Paweł II, którego 100. rocznicę urodzin będziemy obchodzić za kilka dni? Bardzo dużo. Dlatego zapraszamy na serię ośmiu filmów, przygotowanych przez braci z Wrocławia, które mają na celu przybliżyć papieską „teologię ciała”.

To pasjonujące nauczanie Jana Pawła II zawarte w 129 katechezach wygłoszonych w pierwszych pięciu latach jego pontyfikatu, pozwala zrozumieć dlaczego warto i w tej przestrzeni życia podążać drogą Pana Boga. Począwszy od 18 maja, przez osiem kolejnych dni będziemy mogli najpierw poznać szczegóły nauczania papieża, by następnie przekonać się, jak odnosi się ono do naszego życia. Tak więc, jeżeli chcecie dowiedzieć się dlaczego nagość to nie problem dla Boga, co Karol Wojtyła ma wspólnego z rewolucją seksualną i czy wierność Bogu jest jeszcze dziś możliwa, to serdecznie zapraszamy.

Materiały będą dostępne na Facebookowej stronie wydarzenia pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/280343399668670/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1589477613194548

oraz na stronie Parafii św. Karola Boromeusza we Wrocławiu i FDA Porcjunkula, a także na naszym profilu FB: franciszkanie.pl.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij