Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Trzy Sny

21.08.2017 . kg

Franciszkanie.pl | Redakcja portalu

Sny się spełniają! Kuba Kornacki od kilku lat jest liderem grupy Kanaan, grającej chrześcijańską muzykę. Współpracuje z niesamowitymi muzykami, tworząc różnorodne projekty muzyczne. Jego pierwsza płyta autorska „Tato”, wydana pod szyldem Kanaanu, zdobyła na festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie wszystkie możliwe nagrody.

Obecnie przygotowuje się do wydania swojej kolejnej płyty zatytułowanej "Trzy Sny". Ten muzyczny projekt udowadnia, że nie trzeba więcej dokonywać wyboru pomiędzy muzyką pełną dobrych treści, a muzyką atrakcyjną, ale można mieć wszystkie cechy dobrej kultury na jednej płycie.

Marzy mi się świat w którym sztuka uskrzydla, przejmuje dreszczem, wywołuje lawinę emocji, zaskakuje – i pozostaje w służbie człowieka. Zapraszam Cię do tego pięknego świata! – mówi Kuba Kornacki

Dbamy o najwyższą jakość, dlatego projekt współtworzą wyśmienici muzycy jazzowi: Cezary Paciorek, Grzegorz Nadolny i Maciej Afanasjew. Chcemy oddać w Twoje ręce wydawnictwo obejmujące książkę z bogatą szatą graficzną, okraszone zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do 13 piosenek. Wewnątrz okładki znajdzie się płyta CD z piosenkami oraz płyta DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością. Zależy nam, abyś doświadczył dobrej sztuki wieloma zmysłami.

Projekt Trzy Sny to więcej niż płyta z piosenkami. To będzie niesamowite kombo: książka + płyta CD + płyta DVD! Prace nad albumem niedługo dobiegną końca. Już widać horyzont!

Jeżeli chcesz stać się współtwórcą tego projektu możesz wesprzeć Trzy Sny na stronie: www.zrzutka.pl/trzy-sny

A tu próbka muzyki dla Was: Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij