Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Upragniony dar rodzicielstwa przez wstawiennictwo o. Wenantego

12.01.2022 . kg

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

Liczne świadectwa przesyłane do franciszkanów z Kalwarii Pacławskiej dowodzą, że Wenanty Katarzyniec „jest specjalistą” od drobnych, codziennych uzdrowień. Chętnie wstawia się za chorymi, za przeżywającymi kłopoty rodzinne i finansowe. Dziś przedstawiamy krótkie świadectwo przesłane przez Tomasza i Katarzynę.

Pokój i Dobro. Rok temu, w listopadzie 2020 r. byliśmy przez tydzień w Kalwarii Pacławskiej, prosząc m.in. o dar rodzicielstwa. Polecił nas wtedy Ojciec Edward wspólnocie modlitewnej (Grupa Modlitewna Czcigodnego Sługi Bożego Ojca Wenantego Katarzyńca), która objęła nas modlitwą przez cały rok, a od Ojca usłyszeliśmy, że za rok przyjedziemy podziękować za dziecko. Te słowa okazały się prorocze – 27 grudnia 2021 r. przyszła na świat nasza córka, Sara. Pozdrawiamy w wielkiej radości!

Pozdrawiamy serdecznie,

Tomasz i Katarzyna z Warszawy


Jeśli możesz złożyć świadectwo lub podzielić się tym co Cię spotkało dzięki wstawiennictwu sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca, napisz o tym: ŚWIADECTWA.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij