Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Wakacje z Fioretti – podsumowanie!

23.09.2017 . kg

Franciszkanie.pl | Redakcja portalu

Wakacyjny cykl spotkań z Fioretti dobiega końca, tak jak i lato... Rozmowy z braćmi pokazały, ile serca i czasu włożyli w to, aby koncerty  zespołu  były  spotkaniem z Bogiem, a muzyka płynęła jak  modlitwa. Ponieważ  wszyscy odpowiadali na te same pytania, postanowiliśmy  tę swoistą ankietę ewaluacyjną  podsumować :)

Jakie wnioski się nasuwają ?

  1. Czas spędzony z zespołem był dla braci  piękną przygodą, zawieraniem przyjaźni, ale też stałym nawracaniem się i pokonywaniem ograniczeń.
  2. Fioretti nauczyło ich pokory, przekraczania siebie, braterstwa i wrażliwości muzycznej.
  3. Żaden z braci nie wymienił piosenki „Braciszkowie  skrzydlaci” jako ulubionej :) (Publiczność domaga się jej podczas każdego koncertu!)
  4. Najpiękniejszym wspomnieniem są spotkania z ludźmi.
  5. Największymi wyzwaniami były: pogodzenie nauki z występami, pełnienie funkcji lidera, dobre przygotowanie koncertu i utrzymanie podczas niego klimatu modlitwy.

Wnioski końcowe:

  1. Bracia są bardzo skromni i wrażliwi.
  2. Zespół jest fenomenem na skalę światową i  jego działalność koniecznie (!) należy kontynuować :) BRACISZKOWIE SKRZYDLACI (nadal :)) CHWALCIE  BOGA!

Bardzo dziękuję wszystkim moim rozmówcom za wielką życzliwość, szybką (czasami wręcz błyskawiczną :)) reakcję i szczerość. POKÓJ  i DOBRO!

Mariola Wiertek

A my dziękujemy SERDECZNIE naszej drogiej pani Marioli za entuzjazm, z jakim podchodzi do współpracy z franciszkanami, za zaangażowanie i trud włożony tak w przygotowanie tego cyklu, jak i wszystkich innych artykułów, które dla nas pisze. Pokój i Dobro! :)Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij