Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Wrocław. Rodzinny Piknik Misyjny.

06.06.2018 Misyjny Sekretariat

Misje franciszkańskie | Sekretariat Misyjny

Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Misyjny, który odbędzie się w niedzielę 17 czerwca 2018 r. u Franciszkanów we Wrocławiu.

Piknik rozpocznie się o godz. 11:00, tuż po Mszy Świętej o godzinie 10:00. Festyn będzie miał miejsce w ogrodzie klasztornym. Wspólna, niedzielna zabawa potrwa do godziny 16:00.  Serdecznie zachęcamy do udziału całe rodziny z dziećmi. Dzieci mogą przebrać się w rozmaite stroje: indiańskie, afrykańskie itp. Organizatorzy zaplanowali także liczne konkursy z nagrodami.

Jak przyznaje p. Halina Sasin, animatorka grupy misyjnej we Wrocławiu, podczas Rodzinnego Pikniku będzie bardzo dużo atrakcji i niespodzianek. Przez cały dzień można będzie brać udział w różnych inicjatywach, konkursach, zawodach sportowych, wspierając przy okazji nasze misje franciszkańskie. "Będzie zarówno coś dla ciała, jak i dla ducha" - zdradza p. Halina.

Główny patronat nad tegorocznym piknikiem parafialnym przejęła wrocławska Grupa Misyjna.

(ak)

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie pochodzi z zeszłorocznego pikniku przedszkolaków
Dowiedz się więcej o wrocławskiej Grupie Misyjnej

 Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij