Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Wyjątkowa koszulka Przyjaciela Misji Franciszkańskich!

05.05.2020 Misyjny Sekretariat

Polska Misje franciszkańskie | Sekretariat Misyjny

Zachęcamy do wsparcia naszych misji franciszkańskich i otrzymania wyjątkowej koszulki Przyjaciela Misji Franciszkańskich.

Jak wiadomo, świat znalazł‚ się w niecodziennej sytuacji. Epidemia dotyka niemal każdego kraju świata. Ubogie państwa, takie jak kraje naszych misji są jeszcze bardziej narażone na bolesne konsekwencje załamania gospodarki oraz izolacji. Więcej na ten temat przeczytać można w listach, które w ostatnim czasie przesłali nam nasi misjonarze: 

Każdy z nas może wspomóc misje darowizną na cele kultu religijnego. Dodatkowo istnieje teraz możliwość złożenia ofiary na nasze misje i otrzymania koszulki Przyjaciela Misji Franciszkańskich. Jej główny nadruk stanowi informację o krajach, gdzie pracują franciszkanie na świecie. Na rękawie znajduje się także logo "Nasze Misje Franciszkańskie".

 

Ofiary pieniężne na misje można wpłacać w złotówkach na konto*:

Pekao S.A. 31 1240 4432 1111 0000 4732 4970 PLN
PROWINCJA ŚW. ANTONIEGO I BŁ. JAKUBA
31-539 Kraków, ul Żółkiewskiego 14

tytułem:  Dar na cele kultu religijnego – misje - koszulka

 

UWAGA: Po dokonaniu wpłaty prosimy o kontakt mailowy, w którym należy podać wybrany kolor oraz rozmiar koszulki, a także adres wysyłki. Uwaga: liczba rozmiarów i kolorów jest ograniczona. Przy braku kontaktu będziemy wysyłać losowe rozmiary i kolory.

Nasz adres e-mail: misje@franciszkanie.pl, tel. 12 42 86 298

 

Do każdej dobrowolnej ofiary za koszulkę prosimy doliczyć koszt przesyłki - ( 9 zł‚ - przesyłka polecona, 13 zł - paczka pocztowa)

Wzory i rozmiary koszulek:

Krój męski (tradycyjny) - kolory: czarny, brązowy lub biały.

ROZMIARY - KRÓJ MĘSKI:

S - (szer. 50 cm, dł. 68 cm)

M - (szer. 53 cm, dł. 70 cm)

L - (szer. 54, 5 cm, dł. 74 cm)

tolerancja wymiarów +/- 1cm

 

Krój damski (wcięcie w talii) - kolory: czarny, niebieski lub biały.

ROZMIARY - KRÓJ DAMSKI (mylna rozmiarówka - M jak S):

M - (szer. 42 cm, dł. 60 cm)

L - (szer. 45, 5 cm, dł. 60,5 cm)

XL - (szer. 49 cm, dł. 62 cm)

tolerancja wymiarów +/- 1cm

 

Ofiary zostaną przeznaczone na pomoc misjom w Ugandzie, Peru, Paragwaju, Boliwii oraz w Uzbekistanie, według bieżących potrzeb.

Bóg zapłać za Wasze wsparcie i ofiarność!

 

* Informujemy, że przekazując środki pieniężne na misje franciszkańskie w formie bezgotówkowej, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie udostępnionych na przelewie danych osobowych przez Prowincję św. Antoniego i bł. Jakuba Strzemię Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (Franciszkanów) w celu wysyłania Państwu korespondencji (podziękowań, życzeń, informacji o misjach franciszkańskich). Jeśli nie życzą sobie Państwo  przetwarzania udostępnionych nam danych osobowych lub otrzymywania korespondencji, prosimy o informację na e-mail: misje@franciszkanie.pl, lub dokonanie płatności anonimowo.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij