Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Wylicytuj lub oddaj i wesprzyj „Cuda pod dachem”!

29.03.2017 . kg

Fundacja | Brat Słońce

Książki, audiobooki oraz inne przedmioty podarowane przez ambasadorów i przyjaciół kampanii ”Cuda pod dachem” są do nabycia w ramach charytatywnej licytacji. Franciszkańska Fundacja Brat Słońce uruchomiła aukcję w serwisie Charytatywni Allegro. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na ratowanie franciszkańskiego centrum pomocy w Chęcinach.

Pierwszymi  przedmiotami do wylicytowania są: książki misjonarza o. Bogusława Dąbrowskiego OFMConv „Spalić Paszport” ze specjalną dedykacją oraz audiobooki i scenariusz przekazany przez aktora  Marcina Kwaśnego. Przedmioty na licytacje przekazał również Jan Budziaszek – perkusista zespołu Skaldowie.  

Link do licytacji

Każdy kto chce wesprzeć Cuda pod dachem może także oddać przedmiot na aukcję przeznaczając środki ze sprzedaży na ten cel. Wystarczy posiadać koto na portalu Allegro, zalogować się na stronie www.charytatywni.allegro.pl i wystawiając przedmiot wpisać cel zbiórki: cuda pod dachem.  

Sprawdź jak wystawić przedmiot.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij