Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Zacznij od nowa. Odpowiedź na każdy stan ducha

15.01.2018 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Jeśli jakieś wydarzenie w Twoim życiu sprawiło, że utraciłeś wiarę, jesteś apatyczny, znudzony i braku Ci entuzjazmu. Cierpisz, brak Ci motywacji, by otworzyć się na innych i nawiązać nowe przyjaźnie, albo uzależniłeś się od kogoś lub czegoś. Ogólnie czujesz się źle, masz wrażenie, że już nic dobrego nie może Cię spotkać, to najwyższy czas, żeby zacząć od nowa! Pomoże Ci w tym nowa książka Wydawnictwa Franciszkanów „Bratni Zew”.

Pamiętaj, że w oczach Boga jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny. Problemy i ograniczenia istniały i będą istnieć. Są one jednak do rozwiązania i nawet z najgorszej sytuacji zawsze jest wyjście. Dlatego już teraz odśwież swoje spojrzenie na siebie, na innych i na problemy, które Cię pochłaniają. Wiedz przy tym, że nie musisz być idealny. Dlatego daj się poprowadzić Bogu i… zacznij od nowa!

Autor książki, Gaetano Lo Russo, jest kapłanem, teologiem, filozofem i psychologiem od wielu lat angażującym się w pracę z młodymi ludźmi z różnych środowisk. Pomaga im w pokonywaniu wszelkich ograniczeń, dokonywaniu właściwych wyborów i w znalezieniu swojej ścieżki życia.

Więcej o książce w sklepie internetowym: BRATNI ZEW.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij