Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Zapisy na 33. Franciszkańskie Spotkanie Młodych w wersji online

15.07.2020 . kg

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

Tożsamość jest tematem Franciszkańskiego Spotkania Młodych, które końcem lipca 2020 r. odbędzie się tradycyjnie w Kalwarii Pacławskiej. Jego treść jest głęboka, a udział w FSMie pozwoli odkryć lub zgłębić prawdę o człowieku, jego pochodzeniu i celu. Prawda ta jest bardzo pozytywna, jest dobrą nowiną, co będziemy odkrywać krok po kroku na kalwaryjskim wzgórzu. Już dziś można zapisać się na to niezwykłe wydarzenie i uczestniczyć w nim z każdego miejsca na świecie!

W tym roku troszcząc się o bezpieczeństwo uczestników spotkania oraz w odpowiedzi na obowiązujące obostrzenia 33. FSM odbędzie się w formie spotkania online. Podczas transmisji live nadawanych prosto z Kalwarii będziemy wspólnie modlić się i słuchać inspirujących treści. Na FSM online zapraszamy wszystkich. Młodych, którzy formują się we wspólnotach, ale również tych, którzy pełni pytań, wciąż szukają swojej drogi.

Spotkanie potrwa od 29 lipca do 1 sierpnia 2020 r. Tegorocznym uczestnikom chcemy zaproponować udział w codziennych Eucharystiach, Liturgii Godzin, jedynych w swoim rodzaju nabożeństwach oraz spotkaniach w grupach. Mimo trudnych warunków, zapraszamy także na spotkania z gośćmi: Wojciechem Modestem Amaro, franciszkańskim biskupem Edwardem Kawą oraz Marcinem i Moniką Gomułkami (@początekwieczności). Wierzymy, że szczególnie teraz potrzeba nam spotkania, chociażby przez Internet. Zrobimy wszystko, by klimat FSMu zagościł w waszych domach! Zatem zapisujmy się licznie i do zobaczenia!

Zapisy na 33. FSM: https://fsm.franciszkanie.pl/33-fsm/Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij