Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Zielona Góra. Pielgrzymka do Częstochowy

23.06.2020 . kg

Zielona Góra | Klasztor św. Franciszka z Asyżu

W dniach od 2 do 12 sierpnia 2020 r. z Zielonej Góry wyrusza tradycyjnie Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. W tym roku ze względu na ograniczenia związane z pandemią zielonogórskie parafie proponują pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry do Otynia w dwie soboty 1 i 8 sierpnia. Rozpoczną się one Mszą Świętą o godz. 800 w Konkatedrze św. Jadwigi i przejdą przez Raculę, Drzonków, Suchą, Niedoradz do Otynia gdzie modlitwą uwielbienia zakończy się pielgrzymowanie.

Chętni muszą wcześniej zapisać się na listę, wypełnić wszystkie dane wymagane przez Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów ruchu pielgrzymkowego podczas stanu epidemii COVID-19 w Polsce z dnia 5 czerwca 2020 r. wydane na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59, z późn. zm.).

Więcej informacji: zielonagora.franciszkanie.pl.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij